Tubest Coax Hava Atık Gaz Sistemleri: Güvenilirlik ve Verimliliğin Mükemmel Birleşimi

Tubest, baca sistemleri konusunda uzun yıllara dayanan deneyimiyle sektörde öncü konumdadır. Özellikle Tubest Coax hava atık gaz sistemleri, Tubest-COAX/CLVp markası altında, hermetik kombilerin tek bir konsantrik kolektif baca sistemine bağlanmasıyla oluşan üstün bir çözümdür. Bu sistemler, yanma sonucu oluşan atık gazın iç cidardan atmosfere atılmasının yanı sıra iç cidar ile dış cidar arasında kalan boşluktan cihazlara taze yanma havası sağlar.

Coax hava atık gaz sistemleri pozitif basınç altında çalışır ve EN 13384–2 standartlarına göre her katta maksimum 2 cihaz olmak üzere toplamda 20 adet hermetik cihazı tek bir bacaya bağlama imkanı sunar. Koaksiyel COAXY–CLVp 3CEp sistemi, Avrupa CE işaretiyle donatılmıştır ve EN 1856-1 standartlarına uygun olarak ostenitik paslanmaz çelik AISI 316 LBA (1.4404) minimum 0,4 mm kalınlığında BA yüzey kaplamalı modüler elemanlardan oluşur.

Baca sistemlerine ait CLV Sistem koaksiyel modüler parçaları, EN 1856-1 ve EN 1856-2 normlarına uygun olup CE işaretine sahiptir ve contalı veya contasız olarak monte edilebilir. İç cidar minimum 0,4mm kalınlığında AISI 316L paslanmaz çelikten ve dış cidar parlak BA kaplamalı minimum 0,5mm kalınlığında AISI 304 veya 430 paslanmaz çelikten imal edilir. Modüler elemanlar, EN 14241-1 Avrupa standardına uygun üçlü conta dudak contalı, klasik kalibre erkek-dişi bağlantıya ve kilitleme kelepçeli mekanik bağlantıya sahiptir.

Tubest Coax hava atık gaz sistemlerinin kurulumu, üreticinin talimatlarına uygun olarak gerçekleştirilmelidir. Yanma ürünlerinin egzos (atık gaz boşaltımı) sistemlerinin kurulumu, geçerli mevzuat kuralları tarafından öngörülen kanunların gerektirdiği azami özenle yapılmalıdır.

Tubest Coax hava atık gaz sistemleriyle, güvenilirlik ve verimliliğin mükemmel birleşimini deneyimleyin!