HAKKIMIZDA

2008 yılında Türkiye’de faaliyete geçen Tubest Baca Ltd. Şirketi 1925 yılında tek ve çift cidarlı paslanmaz çelik atık gaz sistemleri ve fleks baca sistemlerini imal etmek üzere Fransa’da kurulmuştur. Tubest firması teknik ve ekonomik gücünü 2004 yılında İtalyan Expo Inox firmasıyla birleştirmiştir. 

Tubest, bacanın ısıtma sisteminin en önemli üç bileşeninden biri olduğunu kabul edip, Avrupa ve gelişmiş ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de onu en mükemmel şekilde planlayıp, kusursuz bir şekilde hesaplayıp, enerji sistemlerinin yüksek verimle çalışan esas öğesi haline getirmektir.

Amacımız atık gaz ve baca sistemlerini tüm Türkiye genelinde bilimsel ve teknik temellere dayanan bilgiler üzerine inşa edip, maksimum enerji tasarrufu sağlayan, insana doğaya ve çevreye en az düzeyde zarar veren, insan sağlığını ve güvenliğini ön planda tutan, optimum sistemler tasarlayıp uygulamaktır. Avrupa uyum yasalarıyla birlikte değişen baca standartlarını Türkiye’nin menfaatine çevirmek, ülkenin milli ve ekonomik değerlerini tasarruflu bir şekilde koruyup en üst seviyelere çıkarmaktır.

Tubest Baca Sistemleri dinamik ve modern bir şirkettir. Düzce üretim tesislerinde 6000 metrekare alan içinde vadettiklerimizi gözle görülür hale getiriyoruz. Ziyaretçilerimize üretim sürecimizi görme olanağı sunuyoruz ve EN 1856-1 ve EN 1856-2 standartlara uyduğumuzu birebir doğrulama olanağı sağlıyoruz.